Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Дармостук Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Дармостук Д. Г. 
Державне регулювання розвитку зеленого туризму в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Д. Г. Дармостук; Національна академія державного управління при Президентові України, Харківський регіональний інститут державного управління. - Харків, 2018. - 20 c. - укp.

Розглянуто теоретичні засади та систему засобів удосконалення державного регулювання розвитку зеленого туризму в Україні. Визначено, що зелений туризм - це комплексний розвиток сільських територій, соціально-економічний розвиток територіальних громад, покращання благоустрою населених пунктів і сільської інфраструктури, створення нових джерел надходжень до місцевих бюджетів. Зазначено, що розвиток сільського зеленого туризму виконує такі функції: одержання додаткових фінансових джерел для аграріїв і представників фермерських господарств (частину з цих доходів можна направити на капітальний ремонт чи будівництво нових об'єктів аграрної інфраструктури); одержання органами місцевого самоврядування всіх рівнів додаткових надходжень до місцевих бюджетів; можливість розвитку сільської інфраструктури: вода, каналізація, дороги, громадський транспорт, що сприяє поліпшенню життя на селі, підвищенню стандартів та умов життєдіяльності територіальних громад сіл і селищ. Обгрунтовано, що вдосконалення державного регулювання зеленого туризму можливе за умови упровадження таких заходів: розроблення й упровадження ефективного нормативно-правового забезпечення зеленого туризму; формування державної стратегії розвитку зеленого туризму та планування діяльності всіх суб'єктів взаємовідносин цієї сфери; розроблення механізмів державного залучення населення сіл і селищ до такого виду діяльності; надання консультаційних послуг особам, які вирішили працювати у сфері зеленого туризму. Доведено значущість кластерного підходу до організації сільського зеленого туризму. Акцентовано, що переваги створення кластера сільського зеленого туризму полягають у тому, що з різних підприємців (власників садиб, представників сфери послуг, місцевих майстрів), державних органів та органів місцевого самоврядування, громадськості утворюються об'єднання, які за рахунок координації спільних зусиль можуть ефективно створювати та реалізувати туристичний продукт сільського туризму, наслідком чого є всебічний розвиток сільських територій через ефективне використання ресурсів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358.5-21,01 + Х819(4УКР)135.81

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА438100 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського